Biuro rachunkowe Wrocław

Od 2002 roku Pańczak & Lisowska pomaga mniejszym i większym firmom prowadzić rachunki tak, by wszystkie przepisy zostały spełnione, urzędy nie miały powodów do wątpliwości, a sami przedsiębiorcy poświęcali na wszystko jak najmniej czasu swojego i pracowników, a także nie zapłacili więcej podatków, niż to konieczne. Skorzystanie z usług doświadczonego i renomowanego biura rachunkowego oznacza dla klienta:

  • optymalizację podatkową,
  • niższe koszty prowadzenia ewidencji,
  • brak konieczności delegowania osób z firmy,
  • pewność nienagannego spełnienia wszystkich obowiązków,
  • bezpieczeństwo wynikające z wiedzy biura i ubezpieczenia,
  • komfortowy kontakt i dostęp do danych online.

Pańczak & Lisowska dokłada starań, by spełnić w jak najwyższym stopniu wszystkie te wytyczne, łącząc wysokie kompetencje i jakość usług z zaangażowaniem w sprawy swoich klientów, niezbędnym, by każdy kolejny z nich był dobrze zorientowany w swoich możliwościach co do rachunkowości, wypłat, podatków itp. Klienci biura rachunkowego z Wrocławia mogą mieć pewność idącą za wieloletnim jego działaniem na lokalnym rynku, także dla wymagających dużej staranności spółek.

Obsługa online metodą na najwygodniejszą rachunkowość

Jeśli informatyzacja i automatyzacja są dla ciebie obowiązkowym aspektem obsługi firmy w XXI wieku, Pańczak & Lisowska może być biurem rachunkowym dla ciebie. Już na stronie głównej http://www.biurorewident.pl/ dostępne są odnośniki do panelu strefy klienta, w której to po zalogowaniu sprawdzać można na bieżąco swoje dane i śledzić wszystkie wydarzenia nie poświęcając na to specjalnie czasu. Także pełna księgowość możliwa jest do udostępnienia klientom online, w ramach połączenia VPN dla bezpieczeństwa danych. Gdy zależy ci na integracji firmowego systemu sprzedaż z tym księgowym, tak, by dane przechodziły automatycznie do obu – Pańczak & Lisowska może się tym zająć.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław